lub
Zadzwoń do nas

502 755 560

AutoCasco

Zależy nam na Państwa komforcie dlatego proponując ochronę Państwa samochodu staramy się tak skonstruować ubezpieczenie żeby w przypadku szkody nie musieli Państwo nic dopłacać do naprawy. Polisy wystawiane przez nas gwarantują iż naprawisz pojazd z użyciem oryginalnych części , bez dodatkowych potrąceń z tytułu zużycia części. Oferujemy również polisy ze stałą wartością auta, tak żebyś w razie szkody całkowitej lub kradzieżowej otrzymał taką kwotę jaka jest wpisana w polisie.

Badania mówią, że w Polsce jedynie 25% samochodów posiada polisę AC. Dlaczego tak się dzieje? To nasza polska specyfika, po co mam kupić ubezpieczenie przecież mi się nic nie stanie. Poza tym polisa AC sporo kosztuje a jak mi się coś stanie to ubezpieczyciel i tak będzie chciał wypłacić mi jak naj mniej.

Drodzy Państwo te czasy się skończyły, ilość szkód rośnie z roku na rok, koszty napraw pojazdów są coraz większe. Nie ryzykujcie! Skontaktujcie się z nami, nasz doradca wybierze dla Państwa optymalne rozwiązanie ubezpieczenia autocasco. Bardzo często za rozsądne pieniądze możemy mieć produkt ubezpieczeniowy, który pozwoli nam spać spokojnie.

Wyobraźmy sobie sytuację, że posiadamy 4 letni samochód, którym jeździmy tylko w weekendy. Mamy blisko do pracy więc nasz samochód stoi całymi dniami w garażu. Czasami wyjedziemy po pracy na zakupy, ale głównie ruszamy w sobotę. Pytanie czy potrzebna nam jest polisa AC od kradzieży? Oczywiście może się zdarzyć, że z garażu ktoś ukradnie nam samochód, ale czy w ostatnim czasie w okolicy słychać było o takich zdarzeniach? Zadając sobie tak proste pytania możemy zaoszczędzić ok. 30 % składki i nadal posiadać ochronę z tytułu uszkodzeń czy stłuczek. 

Przydatne dokumenty

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące AutoCasco

Więcej szczegółów?

Jeśli są Państwo zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółowych warunków, ceny oraz podpisania umowy ubezpieczenia za naszym pośrednictwem.

Zapraszamy również do skorzystania z naszego działu FAQ - często zadawane pytania.