lub
Zadzwoń do nas

502 755 560

Ubezpieczenia Mieszkania Domu

Czy masz już ubezpieczenie swojego domu lub mieszkania? Czy spotkała Cię kiedyś niemiła niespodzianka po powrocie do domu z wakacji? Po długiej podróży otwierasz drzwi a za nimi kryje się pobojowisko po wizycie złodzieja, brodzisz po kostki w wodzie po awarii instalacji wodnej… zamiast cieszyć się wspomnieniami liczysz ile dodatkowo będą kosztowały Was wakacje… Można temu zapobiec.

Nasz doradca przygotuje Państwu indywidualną ofertę ubezpieczenia domu, mieszkania, domu letniskowego. W ramach ubezpieczenia nieruchomości zawsze zaproponujemy Państwu ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Takie ubezpieczenie uchroni Państwa przed negatywnymi skutkami swoich niezmierzonych działań takich jak np. zalanie sąsiada, zniszczenie mienia przez dziecko, pogryzienie osób trzecich przez psa. Pamiętajmy, świadomość prawna naszego społeczeństwa rośnie, sądy zasądzają coraz to wyższe roszczenia. Nie warto narażać się na ryzyko wieloletniego obciążenia finansowego tym bardziej, że solidne ubezpieczenie kosztuje niecałe 50 złotych!. 

Przydatne dokumenty

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące Ubezpieczenia Mieszkania Domu

Więcej szczegółów?

Jeśli są Państwo zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółowych warunków, ceny oraz podpisania umowy ubezpieczenia za naszym pośrednictwem.

Zapraszamy również do skorzystania z naszego działu FAQ - często zadawane pytania.