lub
Zadzwoń do nas

502 755 560

Ubezpieczenie Firmy

Bez względu, jaki biznes prowadzisz, co produkujesz, jakie świadczysz usługi -jesteś narażony na wystąpienie zdarzeń, na które nie masz wpływu. Mogą być nimi niekorzystne zjawiska atmosferyczne, żywioły, błędy ludzkie, awarie maszyn. Posiadane ruchomości, nieruchomości, środki produkcji, lub gotowe wyroby mogą ulec uszkodzeniu lub zniszczeniu. Czy zastanawialiście się Państwo jak wyglądałoby prowadzenie działalności gospodarczej po takich zdarzeniach?

Doradzimy Państwu, jaki produkt ubezpieczeniowy będzie dla Państwa działalności odpowiedni, przygotujemy atrakcyjną cenowo ofertę, pomożemy z formalnościami. Współpracujemy tylko z renomowanymi zakładami ubezpieczeń oferującymi najwyższe standardy zakresu ubezpieczenia oraz likwidacji szkód.

Do każdego pakietu ubezpieczeń mienia doradzimy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wspólnie z Państwem zastanowimy się nad sumą ubezpieczenia oraz ryzykami związanymi z codzienną pracą. To Państwo jesteście specjalistami w swojej branży i sami wiecie najlepiej, na co narażona jest Wasza firma. Naszym zadaniem będzie odpowiedni dobór produktu.

Przydatne dokumenty

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące Ubezpieczenie Firmy

Więcej szczegółów?

Jeśli są Państwo zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółowych warunków, ceny oraz podpisania umowy ubezpieczenia za naszym pośrednictwem.

Zapraszamy również do skorzystania z naszego działu FAQ - często zadawane pytania.