lub
Zadzwoń do nas

502 755 560

Ubezpieczenie Floty Pojazdów

Najkorzystniejsze stawki ubezpieczeń OC i AC dla firm transportowych i przewozowych. Z miesiąca na miesiąc rosną stawki na ubezpieczenia pojazdów. Szczególnie dotknięte podwyżkami są firmy transportowe. Specjalizujemy się w obsłudze małych i największych flot pojazdów. Dzięki współpracy z ubezpieczycielami, brokerami i z samym klientem jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne warunki ubezpieczenia floty. Jeżeli ubezpieczenie ciągnika siodłowego spędza Ci sen z powiek, jeżeli Twój biznes z

Uzyskanie satysfakcjonującej oferty na ubezpieczenie floty pojazdów nie jest automatycznym procesem. O ile łatwo jest przedstawić ofertę dla 10 pojazdów to dla taboru większego niż 20 pojazdów ubezpieczyciel wymaga większej ilości danych, niezbędnych do prawidłowej oceny ryzyka. Chcąc nawiązać współpracę z nami musisz przygotować:

  • aktualne zestawienie pojazdów w firmie( marka, model, rok prod, okres obowiązywania OC, deklarowana wartość)
  • dane o szkodach z zakładu ubezpieczeń dotychczas ubezpieczającego pojazdy( może być własna baza szkód, lecz przy nawiązaniu współpracy niezbędne będą zaświadczenia z T.U.)
  • informację jaki zakres pokrycia AC Cię interesuje ( udziały własne, amortyzacja części, franszyzy)

Mamy duże doświadczenie w obsłudze flot komunikacyjnych, pilnujemy terminów wypowiedzeń, wspomagamy klientów w likwidacji szkód, w przypadku zmiany taryf - z odpowiednim wyprzedzeniem przygotowujemy nową ofertę. Przygotowujemy kompleksowy program dla przewoźników biorąc pod uwagę także OC przewoźnika, spedytora a także ubezpieczenia osobowe pracowników. 

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące Ubezpieczenie Floty Pojazdów

Więcej szczegółów?

Jeśli są Państwo zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółowych warunków, ceny oraz podpisania umowy ubezpieczenia za naszym pośrednictwem.

Zapraszamy również do skorzystania z naszego działu FAQ - często zadawane pytania.