lub
Zadzwoń do nas

502 755 560

Ubezpieczenie na życie

Kto z nas w młodym wieku myśli o chorobach, śmierci, nieszczęściu czy emeryturze? Niewielu. Właśnie, kiedy jesteśmy młodzi powinniśmy pomyśleć o naszej przyszłości oraz przyszłości naszej rodziny. Czy zdajemy sobie sprawę, z czego utrzyma się nasza rodzina, kiedy nagle nas zabraknie?

Naszym zadaniem nie jest straszenie ale uświadamianie naszym klientom, że nieszczęścia chodzą po ludziach i dopadają nas w najmniej oczekiwanym momencie. Drodzy Państwo codziennie na polskich drogach ginie 12 osób. Znaczy to że każdego dnia 12 rodzin oprócz oczywistych strat moralnych ponosi wymierne straty finansowe. Pomyślmy o naszej rodzinie odpowiednio wcześniej i zdecydujmy się na jeden z wybranych produktów ubezpieczeniowych, który dla Państwa przygotowaliśmy.

Nasz doradca wytłumaczy Państwu zasady funkcjonowania ubezpieczeń życiowych, przedstawi dostępne warianty, dobierze składkę do Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych.

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące Ubezpieczenie na życie

Więcej szczegółów?

Jeśli są Państwo zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółowych warunków, ceny oraz podpisania umowy ubezpieczenia za naszym pośrednictwem.

Zapraszamy również do skorzystania z naszego działu FAQ - często zadawane pytania.