lub
Zadzwoń do nas

502 755 560

Ubezpieczenie Wyjazdowe

Zanim wyjedziesz na urlop, zastanów się, czy nie przyda Ci się ubezpieczenie wyjazdowe. Wakacje pod palmami, w dzikiej dżungli czy na górskich stokach. Każdy ma swoje wymarzone miejsce. Pamiętajmy jednak, że podczas wypoczynku czyha na nas szereg nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą popsuć nam ten tak długo oczekiwany czas. Zawsze możemy zachorować, ulec nieszczęśliwemu wypadkowi, ktoś może ukraść nam bagaż.

Ubezpieczenie podczas wyjazdu

Przed urlopem warto wykupić ubezpieczenie na wyjazd ponad to oferowane przez biuro podróży. Koszty hospitalizacji, akcji ratowniczej i poszukiwawczej za granicami naszego kraju są bardzo drogie i w pełni obciążają osobę poszkodowaną. Oferta ubezpieczeń Domu Ubezpieczeń przewiduje pakiety na każdą okazję. Bądźmy rozsądni i za kilka złotych dziennie zapewnijmy sobie spokojny wypoczynek. Dom Ubezpieczeń oferuje pomoc z wyborem ubezpieczenia wyjazdowego. Wejdź na naszą stronę i zobacz nasze ubezpieczenie turystyczne

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące Ubezpieczenie Wyjazdowe

Więcej szczegółów?

Jeśli są Państwo zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółowych warunków, ceny oraz podpisania umowy ubezpieczenia za naszym pośrednictwem.

Zapraszamy również do skorzystania z naszego działu FAQ - często zadawane pytania.