lub
Zadzwoń do nas

502 755 560

Ubezpieczenia domu/mieszkania

Czy masz już ubezpieczenie domu lub mieszkania? Czy spotkała Cię kiedyś niemiła niespodzianka po powrocie do domu z wakacji? Po długiej podróży otwierasz drzwi a za nimi kryje się pobojowisko po wizycie złodzieja, brodzisz po kostki w wodzie po awarii instalacji wodnej… zamiast cieszyć się wspomnieniami liczysz ile dodatkowo będą kosztowały Was wakacje… Można temu zapobiec.

Ubezpieczenie domu online - porozmawiaj z naszym doradcą

Nasz doradca przygotuje Państwu indywidualną ofertę ubezpieczenia domu, mieszkania, domu letniskowego. W ramach ubezpieczenia nieruchomości zawsze zaproponujemy Państwu ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Takie ubezpieczenie uchroni Państwa przed negatywnymi skutkami swoich niezmierzonych działań takich jak np. zalanie sąsiada, zniszczenie mienia przez dziecko, pogryzienie osób trzecich przez psa. Pamiętajmy, świadomość prawna naszego społeczeństwa rośnie, sądy zasądzają coraz to wyższe roszczenia. Nie warto narażać się na ryzyko wieloletniego obciążenia finansowego, tym bardziej, że solidne ubezpieczenie kosztuje niecałe 50 złotych!

Wypełnij formularz on-line i zobacz że to naprawdę wiele nie kosztuje

FORMULARZ UBEZPIECZENIA DOMU/MIESZKANIA

Poniżej przedstawiamy ogólne warunki ubezpieczenia Państwa mieszkań i domów:

Allianz

Ogólne warunki ubezpieczenia budynków i lokali prywatnych "Pod własnym dachem"

Benefia

Ubezpieczenie domu/mieszkania Benefia

Compensa

Ubezpieczenie domu/mieszkania Compensa

Concordia

Ubezpieczenie domu/mieszkania Concordia

HDI

Ubezpieczenie domu/mieszkania HDI

Interrisk

Ubezpieczenie domu/mieszkania Interrisk

PZM TU

Ubezpieczenie domu/mieszkania PZM TU

PZU

Ubezpieczenie domu/mieszkania PZU

Uniqa

Ubezpieczenie domu/mieszkania Uniqa

 

Więcej szczegółów?

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółowych warunków, ceny oraz do podpisania umowy ubezpieczenia za naszym pośrednictwem. Możesz także odwiedzić naszą stronę poświęconą ubezpieczeniom online - ubezpieczenia domu i mieszkania.

Zapraszamy również do skorzystania z naszego działu FAQ