lub
Zadzwoń do nas

502 755 560

Ubezpieczenie Grupowe

W Domu Ubezpieczeń oferujemy bezpieczne i pewne ubezpieczenie grupowe online. Ubezpieczenia na zasadzie grup otwartych są doskonałą alternatywą dla wolnych zawodów, osób prowadzących własną działalność oraz pracowników zatrudnionych w małych firmach, gdzie nie ma dostępu do programów ubezpieczeń pracowniczych.

Ubezpieczenie grupowe online

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju i Nauki , przygotowaliśmy dla Ciebie wiele wariantów grupowych ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń NNW i pakietów medycznych. W Domu Ubezpieczeń oferujemy pomoc w wyborze ubezpieczenia grupowego dla Twojej działalności. Jeśli interesuje Cię tanie ubezpieczenie grupowe, zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej. Wybierz wariant dla siebie - możesz również zakupić ubezpieczenie floty, czy ubezpieczenie OC firmy. W razie pytań skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Przydatne dokumenty

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące Ubezpieczenie Grupowe

Więcej szczegółów?

Jeśli są Państwo zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółowych warunków, ceny oraz podpisania umowy ubezpieczenia za naszym pośrednictwem.

Zapraszamy również do skorzystania z naszego działu FAQ - często zadawane pytania.