lub
Zadzwoń do nas

502 755 560

Ubezpieczenie OC samochodu

Od początku 2016 roku Towarzystwa Ubezpieczeniowe znacząco podniosły składki za ubezpieczenie OC samochodu. Tylko multiagenci posiadający w ofercie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe mają możliwość zapewnić Ci, żee nie przepłacisz za swoje ubezpieczenie. Wraz z podwyżkami OC podniesiono również kary za jego brak.

Ubezpieczenie OC samochodu - dlaczego go potrzebujesz?

Za brak ważnego ubezpieczenia grożą surowe kary pieniężne jak również w przypadku szkody konieczność pokrycia strat osób trzecich z własnej kieszeni.

gradacja opłaty samochody osobowe samochody ciężarowe, autobusy pozostałe pojazdy oc rolników
100 % - brak powyżej 14 dni 3700 5550 620 190
50% - brak powyżej 3 dni 1850 2780 310 190
20% - brak do 3 dni 740 1110 120 190

 

 

 

Pamiętaj, jeżeli posiadasz polisę OC którą sam zawarłeś z Towarzystwem i opłaciłeś w całości, polisa na kolejny rok wznowi się automatycznie. Składka, którą przyjdzie Ci zapłacić może być kilkukrotnie wyższa od składki jaką zapłaciłbyś dokonując świadomego wyboru! Tanie ubezpieczenia OC nie są niemożliwe - zadbaj już teraz o terminowe wznowienie polisy za ustaloną wcześniej cenę! Pamiętaj również że polisy przejęte od poprzedniego właściciela razem z pojazdem nie wznawiają się. Skontaktuj się z nami i ubezpiecz się w terminie żeby uniknąć opłat za brak ważnego ubezpieczenia OC.

Przydatne dokumenty:

  • Uniwersalne wypowiedzenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych

  • Uniwersalny wniosek o zwrot składki z ubezpieczenia 

  • Wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym

  • Ustawa z dn. 22 Maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych

Pozwól sobie pomóc - skontaktuj się z naszymi konsultantami już dziś, a pomożemy dobrać Ci zarówno atrakcyjne cenowo ubezpieczenie OC, jak i ubezpieczenie AC.